0 800 307 555
0 800 307 555

Україна в IV кв.-2018 дев'ять разів запропонує валютні ОВДП


Україна в IV кв.-2018 дев'ять разів запропонує валютні ОВДП

Міністерство фінансів України в четвертому кварталі 2018 року планує вісім разів запропонувати покупцям доларові облігації внутрішньої держпозики (ОВДП) і один раз (23 жовтня) – облігації в євро.

Згідно з графіком розміщення ОВДП, оприлюдненим на сайті міністерства в понеділок, 2 жовтня планується продаж 9-міс. доларових паперів, через тиждень – 1,2-річних. 16 жовтня покупцям будуть запропоновані відразу чотири доларові папери: з погашенням через 9 міс., 1,2 і 1,5 року, а також два роки.

Потім 23 жовтня Мінфін має намір виставити ОВДП в євро з погашенням через 7 міс. і 1,1 рік, а в останній вівторок жовтня зробити перерву в пропозиції валютних паперів.

Схожу картину Мінфін запланував і на листопадові аукціони: поступове збільшення їх пропозиції перші три вівторка і перерву – в останній вівторок місяця. Зокрема, 6 листопада покупці зможуть придбати 1,2-річні доларові ОВДП, 13 листопада – річні та дворічні папери, а 20 листопада у них буде вибір відразу між чотирма випусками: через рік, 1,2 і 1,5 року, а також два роки.

У грудні, згідно з графіком, пропозицію доларових ОВДП буде обмежено двома першими вівторками: 4 грудня Мінфін має намір виставити на аукціони річні і 2-річні папери, а через тиждень – папери з погашенням через рік, 1,2 і 1,5 року, а також два роки.

Графік розміщення також передбачає виставлення щовівторка гривневих облігацій з погашенням через 3, 6 і 9 місяців.

Крім цього, Мінфін має намір чергувати через тиждень виставлення паперів з погашенням через 1, 1,5 і 2, а також три роки, а кожен останній вівторок місяця пропонувати ще й 5-річні облігації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua