0 800 307 555
0 800 307 555

Ryanair погіршив прогноз прибутку і закриє дві бази


Ryanair погіршив прогноз прибутку і закриє дві бази

Ірландська авіакомпанія-лоукостер Ryanair погіршила прогноз чистого прибутку на 2019 фінансовий рік (ФР, по 31 березня 2019 року) на EUR150 млн: з EUR1,25-1,35 млрд до EUR1,10-1,20 млрд, повідомила компанія на Ірландській фондовій біржі в понеділок.

“Хоча ми успішно впоралися з п’ятьма страйками 25% наших ірландських пілотів цього літа, два нещодавні скоординовані страйки бортпровідників та пілотів з п’яти країн ЄС вплинули на кількість пасажирів через анулювання рейсів і скасування бронювань і зниження прибутку (у міру того, як ми розміщували пасажирів зірваних рейсів), і майбутні тарифи в третьому кварталі”, – цитує прес-служба CEO Ryanair Майкл О’Лірі.

Компанія зазначила, що на зниження прибутку також вплинуло підвищення ціни на незахеджовану нафту на 10%, збільшення витрат на паливо на EUR460 до минулого року і необхідність виплат компенсацій пасажирам.

Крім того, Ryanair повідомила про рішення закрити бази в аеропортах Ейндховен (Нідерланди) і Бремен (Німеччина), зберігаючи більшість рейсів у ці міста літаками з інших країн, а також скоротити кількість літаків в базі Веци (Нижній Рейн, Німеччина) з п’яти до трьох з 5 листопада 2018 року.

Згідно з релізом, Ryanair, як і більшість інших авіакомпаній, планує скоротити на 1% кількість крісел на зимову навігацію 2018-2019 року. В цілому за підсумками року прогнозований обсяг перевезень складе 138 млн замість раніше очікуваних 139 млн.

Компанія також зазначає, що очікує скорочення середніх цін у другій половині 2019 ФР на свої рейси на 2%, тоді як раніше планувала зберегти їх на рівні минулого року.

Як повідомлялося, страйки пілотів і бортпровідників найприбутковішої європейської авіакомпанії тривають вже понад рік. Співробітники Ryanair вимагають підвищення зарплати і поліпшення умов праці.

Довідка Finance.ua:

  • Ryanair здійснює перельоти за більш ніж 1,8 тис. маршрутами в 215 аеропортах, розташованих в 37 країнах.
  • У минулому році компанія збільшила виручку на 7,6% – до EUR7,15 млрд і чистий прибуток на 10,2% – до EUR1,45 млрд.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua