0 800 307 555
0 800 307 555

Мінфін проведе відбір первинних дилерів серед банків на ринку держпаперів вже в жовтні


Мінфін проведе відбір первинних дилерів серед банків на ринку держпаперів вже в жовтні

Міністерство фінансів вирішило провести відбір первинних дилерів серед банків на ринку державних цінних паперів в жовтні.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінфіну.

До участі у відборі запрошуються банки, які відповідають таким вимогам (далі – учасники): мають ліцензію на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з торгівлі цінними паперами; мають сплачений статутний капітал, еквівалентний не менше ніж 10 млн євро; мають практичний досвід роботи на ринку облігацій внутрішніх державних позик (далі – ОВДП) (загальний обсяг торгівлі ОВДП становить не менше ніж 1 млрд гривень).

Учасники в строк до 17:00 12 жовтня 2018 подають до Мінфіну за адресою: вул. Межигірська, 11 кімн. 529 в одному примірнику: заяву про участь у відборі, підписану офіційно уповноваженою особою та засвідчену печаткою; документ, що підтверджує сплачений статутний капітал, еквівалентний не менше ніж 10 млн євро; засвідчену копію ліцензії на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку-діяльності з торгівлі цінними паперами; інформацію про загальний обсяг торгівлі ОВДП, який повинен становити не менше ніж 1 млрд гривень; довідку, надану Національним банком та засвідчену його печаткою (оригінал або копію, засвідчену в установленому порядку).

Зазначені документи подаються в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться напис “Для участі у відборі первинних дилерів”. Після зазначеного строку заяви від учасників не приймаються.

На наступний день після завершення подачі документів комісія з відбору та оцінки функціонування первинних дилерів (далі – комісія) здійснює оцінку учасників.

Обсяги придбання ОВДП у розмірі 1 млн гривень оцінюються як 0,001 бала за умови, якщо загальний обсяг торгівлі ОВДП становить не менше ніж 1 млрд гривень.

Результат відбору та оцінка учасників оголошується шляхом розміщення повідомлення на офіційному сайті Міністерства фінансів не пізніше ніж 16 жовтня 2018.

Комісія відхиляє заяви учасників, якщо вони не відповідають зазначеним у цьому повідомленні вимогам або учасниками не надано повний пакет документів.

За результатами відбору з учасниками, які пройшли відбір, укладаються договори про співробітництво на ринку державних цінних паперів відповідно до Примірного договору, затвердженого наказом Міністерства фінансів від 21 липня 2009 року № 918 (зі змінами).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua