0 800 307 555
0 800 307 555

Нафта Brent і американські акції подорожчали в III кварталі


Нафта Brent і американські акції подорожчали в III кварталі

Американський ринок акцій завершив третій квартал з хорошими результатами на тлі надзвичайно низької волатильності торгів, повідомляє MarketWatch.

Значення Dow Jones Industrial Average збільшилося в липні-вересні на 9%, Nasdaq Composite – на 7,1%. Підйом Standard & Poor’s 500 на 7,2% став найзначнішим з кінця 2013 року, відзначає MarketWatch.

При цьому Dow Jones і S&P 500 зросли за підсумками одинадцяти з останніх дванадцяти кварталів, а Nasdaq підвищувався дев’ять кварталів поспіль (рекорд з червня 2015 року).

У вересні Dow Jones збільшився на 1,9%, S&P 500 – на 0,4%, в той час як Nasdaq втратив 0,8% (перше місячне зниження з березня).

Індикатор CBOE Volatility (VIX), який називають “індексом страху” Волл-стріт, впав в минулому кварталі більш ніж на 19%, що стало максимальним зниженням з початку 2016 року.

Зведений індекс найбільших європейських підприємств Stoxx Europe 600 в липні-вересні піднявся на 0,9%, японський Nikkei 225 – на 8,1%, в той час як гонконгський Hang Seng зменшився на 4%, британський FTSE 100 – майже на 2%, німецький DAX – приблизно на 1%.

Індикатор FTSE All World збільшився більш ніж на 6%.

За вересень ціна нафти марки Brent збільшилася на 6,8%, за третій квартал – на 4,1%, свідчать дані Dow Jones Market Data. Таким чином, цей сорт завершив зростанням п’ятий квартал поспіль, чого не відбувалося останні десять років.

Марка WTI подорожчала за місяць на 4,9%, тим не менш, знизившись за підсумками липня-вересня на 1,4% (перше квартальне падіння за п’ять кварталів). З початку поточного року підйом становить 21,6%.

Ціна золота за три місяці опустилася на 4,6%, срібла – на 9,2%. При цьому дорогоцінні метали завершили “в мінусі” другий квартал поспіль.

Природний газ подорожчав на 2,7% в липні-вересні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
В Контексті Finance.ua