Китайський інтернет-гігант проведе першу реструктуризацію за 6 років — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китайський інтернет-гігант проведе першу реструктуризацію за 6 років

Фондовий ринок
263
Китайський інтернет-гігант Tencent Holdings Ltd. в неділю оголосив про проведення першої за шість років реструктуризації, в результаті якої в рамках компанії будуть сформовані дві нові структури.
Одна з груп зосередить свою діяльність на хмарних технологіях та інтелектуальних рішеннях для різних галузей, сприяючи, зокрема, у просуванні інтелектуалізації та цифровізації медичної, освітньої, транспортної, переробної, енергетичної та інших галузей, повідомляється в прес-релізі компанії.
Друга структура буде спеціалізуватися на платформах і контенті.
Крім того, буде створено технічну раду, яка відповідатиме за нарощування інвестицій в лабораторії, що займаються розробками в галузі штучного інтелекту, мереж стандарту 5G, робототехніки і квантових обчислень.
Голова компанії Ма Хуатен назвав таку реструктуризацію “стратегічною модернізацією” компанії, заявивши, що Tencent посилить дослідження і розвиток передової науки і технологій, повідомляє агентство “Сіньхуа”.
Чистий прибуток Tencent у другому кварталі склав 17,87 млрд юанів в порівнянні з 18,23 млрд юанів за аналогічний період роком раніше, знизившись вперше з 2005 року. Тим часом виручка збільшилася на 30% – до 73,68 млрд юанів, хоча зростання показника було мінімальним з 2015 року.
Капіталізація Tencent впала більш ніж на 20% в цьому році.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас