0 800 307 555
0 800 307 555

Китайський інтернет-гігант проведе першу реструктуризацію за 6 років


Китайський інтернет-гігант проведе першу реструктуризацію за 6 років

Китайський інтернет-гігант Tencent Holdings Ltd. в неділю оголосив про проведення першої за шість років реструктуризації, в результаті якої в рамках компанії будуть сформовані дві нові структури.

Одна з груп зосередить свою діяльність на хмарних технологіях та інтелектуальних рішеннях для різних галузей, сприяючи, зокрема, у просуванні інтелектуалізації та цифровізації медичної, освітньої, транспортної, переробної, енергетичної та інших галузей, повідомляється в прес-релізі компанії.

Друга структура буде спеціалізуватися на платформах і контенті.

Крім того, буде створено технічну раду, яка відповідатиме за нарощування інвестицій в лабораторії, що займаються розробками в галузі штучного інтелекту, мереж стандарту 5G, робототехніки і квантових обчислень.

Голова компанії Ма Хуатен назвав таку реструктуризацію “стратегічною модернізацією” компанії, заявивши, що Tencent посилить дослідження і розвиток передової науки і технологій, повідомляє агентство “Сіньхуа”.

Чистий прибуток Tencent у другому кварталі склав 17,87 млрд юанів в порівнянні з 18,23 млрд юанів за аналогічний період роком раніше, знизившись вперше з 2005 року. Тим часом виручка збільшилася на 30% – до 73,68 млрд юанів, хоча зростання показника було мінімальним з 2015 року.

Капіталізація Tencent впала більш ніж на 20% в цьому році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua