Експорт української агропродукції в ЄС за 8 місяців перевищив $3,6 млрд


Експорт української агропродукції в ЄС за 8 місяців перевищив $3,6 млрд

Експорт української аграрної продукції в європейські країни за січень-серпень 2018 року перевищив $3,6 млрд, повідомило Міністерство аграрної політики і продовольства на своєму сайті.

“До п’ятірки ключових експортних позицій в ЄС за вказаний період увійшли: зернові – $1,2 млрд грн, олії – $702,5 млн, насіння олійних – $581,4 млн, залишки і відходи харчової промисловості – $312,8 млн, м’ясо і харчові субпродукти свійської птиці – $169,8 млн і інші товари”, – цитується в повідомленні заступник міністра аграрної політики і продовольства з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

Вона додала, що до ТОП-5 країн з найбільшою часткою в зовнішньоторговельному обороті між Україною та країнами ЄС входять Нідерланди – 15,2%, Польща – 14,3%, Італія – ​​12,6%, Іспанія – 12%, Німеччина – 11,5%.

За вказаний період імпорт аграрної та харчової продукції з країн ЄС в Україну збільшився на $336,2 млн у порівнянні з відповідним періодом 2017 року і склав $1,7 млрд.

“Найбільше ми імпортували продукти для годування тварин, тютюн і вироби з нього, шоколад і продукти з какао-бобів, м’ясо і субпродукти, насіння олійних культур, кукурудзу, алкогольну продукцію і різні інші харчові продукти”, – зазначила О.Трофімцева.

Довідка Finance.ua:

 • Експорт української аграрної продукції в європейські країни за 2017 рік склав $5,8 млрд і збільшився на 37,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.
 • Імпорт європейських харчових продуктів в Україну зріс на 17,2% і склав $2,3 млрд.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua