Білл Гейтс витратив понад $170 млн на купівлю землі


Білл Гейтс витратив понад $170 млн на купівлю землі

Засновник Microsoft Білл Гейтс витратив 171 мільйон доларів на придбання сільськогосподарських земель у США. Про це повідомляє Bloomberg.

Повідомляється, що Гейтс придбав 14,5 тисячі акрів землі в Південному Вашингтоні. За даними видання Land Report, що спеціалізується на земельних угодах, це найбільша купівля землі в США в 2018 році.

Операцію було здійснено за допомогою декількох посередницьких корпорацій.

Крім того, видання Land Report, яке спеціалізується на земельних угодах, повідомило, що дана купівля є найбільшою в США за 2018 рік.

Раніше повідомлялося, що в списку Forbes The World’s Billionaires перше місце посідає засновник і глава компанії Amazon Джефф Безос, статки якого оцінюються в 149,7 млрд доларів. Друге місце в списку Bloomberg посідає Білл Гейтс з капіталом у 95,5 млрд доларів. Як зазначає агентство, капітал засновника Microsoft також міг переступити поріг в 150 млрд дол., якби він з 1996 року не передавав частину коштів на благодійність.

Третім у списку вказано інвестора Уоррена Баффета (83 млрд дол.), який знову потіснив засновника Facebook Марка Цукерберга (82,9 млрд дол.).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua