896
В уряді шукають "м'яке рішення" щодо боргових зобов'язань України
— Казна та Політика
Кабінет міністрів спільно з міжнародними партнерами шукає “м’яке рішення” щодо боргу України. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, з посиланням на Урядовий портал, передає УНН.
За словами прем’єра, уряд розраховує на зростання економіки в наступному році на рівні 3% і інфляції – менше 8%.
“Єдине питання, яке турбує – питання боргу. Це колосальне випробування. І спільно з міжнародними партнерами ми шукаємо м’яке рішення”, – додав глава уряду.
Крім того, він додав, що поданий урядом проект державного бюджету на 2019 рік зберігає пріоритети і програми, які вже реалізуються.
“Це і дороги, і підтримка фермерів, і наші ініціативи в охороні здоров’я, енергоефективність тощо. Це збалансований бюджет, який дасть країні зростання”, – сказав Володимир Гройсман.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
У Нацбанку очікують уповільнення інфляції та прискорення зростання економіки
Президент анонсував нові виплати для українців узимку
Середня зарплата для розрахунку пенсій у вересні сягнула рекордного рівня
Які комунальні послуги здорожчали найбільше за рік
Чому зниження цін на продукти не стримало інфляцію у вересні: пояснення експерта
Місцеві бюджети отримали понад 230 млн грн туристичного збору
