Швейцарці стали співвласниками українського банку


Швейцарці стали співвласниками українського банку

Швейцарська компанія responAbility Participations AG оформила придбання пакету акцій банку «Львів» в розмірі понад 40%. Контрольний пакет акцій залишається у власності чинного ісландського інвестора Маргеіра Петурссона.

Про це повідомляє прес-служба банку «Львів».

«Наш новий інвестор досить відомий в Європі та світі, – розповідає Ашот Абраамян, голова правління банку «Львів», – так перед нами відкриваються двері для прямого залучення фінансових ресурсів та вигідного кредитування за різними напрямками, серед яких і енергозбереження».

Наступним етапом – responAbility придбає акції нової емісії, в результаті якої стане мажоритарним власником банку «Львів» з часткою в розмірі 51%.

«Наша стратегія – довгострокові вклади в зростаючі ринки через фінансові установи, – заявив Скотт Річардс, провідний фахівець з інвестування в акціонерний капітал фінансових установ responsAbility Participation AG. – Інвестуючи в банк «Львів», ми прагнемо розвивати малий і середній бізнес і аграрний напрямок. Ми бачимо великий потенціал і віримо в Західну Україну».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua