У США схвалили проект бюджету Пентагону, яким Україні виділяється до $250 млн


У США схвалили проект бюджету Пентагону, яким Україні виділяється до $250 млн

Палата представників Конгресу США схвалила раніше узгоджений з Сенатом проект бюджету Пентагону на 2019 рік, в якому передбачено збільшення допомоги Україні на посилення безпеки до $250 млн США, повідомила прес-служба посольства України в США.

“Палата представників схвалила раніше узгоджений з Сенатом проект “Закону про асигнування на потреби міністерства оборони на 2019”, який передбачає $250 млн. США для допомоги Україні у сфері безпеки”, – йдеться в повідомленні.

Відповідно до законопроекту, $250 млн. США виділяються, в тому числі, на “проведення військових навчань, надання військового оснащення, летальних видів озброєнь і логістичної підтримки, заміни раніше наданих озброєнь або військових товарів”. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку Збройних сил і безпеки України.

Як зазначається, бюджетний кошторис на 2019 рік на $50 млн США перевищує бюджет 2018 для відповідних програм підтримки української держави.

Для вступу в силу цей закон повинен бути підписаний президентом США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua