У КМДА планують звільнити киян від оплати ремонту та заміни теплових лічильників


У КМДА планують звільнити киян від оплати ремонту та заміни теплових лічильників

У Києві планують впровадити програму збереження будинкових теплолічильників. Вона передбачає заміну, ремонт і охорону обладнання, яке системно встановлювалося останні три роки, і яке дає можливість людям платити менше за тепло.

Про це під час розширеного засідання Колегії Київської міської державної адміністрації заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Читайте також: У КМДА визначили суму, яку видаватимуть пільговикам на проїзд

Він підкреслив, що виконання цього переліку робіт більш доцільно здійснювати за рахунок міських коштів, щоб не перекладати їх на споживачів.

Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», вартість встановлення, заміни, повірки, абонентського обслуговування будинкових приладів обліку покладено на споживачів комунальних послуг.

«На тлі високих цін на тепло і гарячу воду створювати додаткове фінансове навантаження на мешканців недоцільно. Тому ми пропонуємо впровадження міської програми, яка б включала комплекс заходів: не тільки заміну і повірку, а й облаштування приміщень і встановлення систем охорони в будинку. Адже сьогодні ми маємо часті крадіжки обладнання лічильників. Тільки за останні місяці ми маємо 400 випадків крадіжок”, – сказав Петро Пантелєєв.

Він зазначив, що фахівці проаналізували потребу та визначили основні напрямки програми – ремонт, повірка, заміна, закупівля охоронного обладнання та облаштування приміщень до потреб служби охорони. Загальна вартість робіт – 37 млн грн.

«Виділення коштів на цю програму не тільки вбереже від крадіжок і вандалізму дороге обладнання теплолічильників, але і дасть можливість людям мати нарахування тільки за фактично спожите тепло, що дозволить заощаджувати на послугах у відносно теплі періоди опалювального сезону», – сказав заступник голови КМДА.

Петро Пантелєєв підкреслив, що проект відповідного рішення буде винесений на сесію, і КМДА сподівається на підтримку цієї програми.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua