0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Депутати хочуть заборонити введення в експлуатацію житла без соціальної інфраструктури


Депутати хочуть заборонити введення в експлуатацію житла без соціальної інфраструктури

Група народних депутатів зареєструвала законопроект №9118 про заборону введення в експлуатацію житлових об’єктів без дитячих садків, шкіл та поліклінік.

“Проект закону виключає прийняття в експлуатацію (житлових – ІФ) об’єктів, якщо попередньо не прийняті в експлуатацію об’єкти громадського обслуговування населення соціальної сфери (установи дошкільної освіти, установи загальної середньої освіти, установи охорони здоров’я), які входять до складу затвердженої проектної документації”, – вказано в пояснювальній записці до законопроекту.

Згідно з проектом закону, техніко-економічні показники необхідної соцінфраструктури увійдуть до переліку вихідних даних для будівництва. Введення житла стане можливим після прийняття в експлуатацію соцоб’єктів або одночасно з ними.

За даними на сайті Верховної Ради, законопроект зареєстровано 21 вересня 2018 року. Його авторами виступили народні депутати Ірина Суслова (БПП), Тетяна Ричкова (БПП), Олена Бабак (“Самопоміч”), Ольга Червакова (БПП), Ірина Луценко (БПП) та інші.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування