Кабмін пропонує віднести 14 тис. км доріг держзначення до доріг місцевого значення


Кабмін пропонує віднести 14 тис. км доріг держзначення до доріг місцевого значення

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді віднести 14 тисяч км доріг державного значення до доріг місцевого значення.

Відповідний проект закону № 9124 “про внесення змін до статті 8 Закону “Про автомобільні дороги” був зареєстрований в Раді 21 вересня 2018 року.

Читайте також: Білоруси виграли рекордний тендер на ремонт дороги в Україні

У пояснювальній записці уряд зазначає, що 14 тис. км територіальних автомобільних доріг загального користування державного значення не використовуються для транзитних перевезень і не відіграють істотної ролі у транспортному сполученні в цілому по країні, а фактично виконують ці функції на обласному рівні.

У зв’язку із зазначеним, пояснюють у Кабміні, виникла необхідність введення другого етапу децентралізації управління автомобільними дорогами загального користування, а саме: віднесення їх до місцевих.

Крім того, іншим територіальним дорогам – 8 тис. км, які об’єднують адміністративні центри АР Крим і областей з адміністративними центрами районів, містами обласного значення, міста обласного значення між собою, а також автодороги, що з’єднують з дорогами державного значення, міжнародні і міждержавні автомобільні пункти пропуску через державний кордон, авіаційні, морські та річкові порти, залізничні вузли, атомні і гідроелектростанції, об’єкти національного культурного надбання та курортного і природно-заповідного фонду, пропонується надати статус регіональних доріг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua