0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

«Спрощенці» сплатили 19 мільярдів гривень податків


«Спрощенці» сплатили 19 мільярдів гривень податків

За вісім місяців 2018 «спрощенці» сплатили до місцевих бюджетів 19 мільярдів гривень єдиного податку, — повідомляється на сайті ДФС.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума надходжень від платників податків, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, зросла на 25%. За 8 місяців 2017 року цей показник становив 15,2 мільярда гривень.

Переважну більшість сплаченого податку забезпечили фізичні особи-підприємці — 13,5 мільярдів гривень. Це на 28,3%, або майже на 3 мільярди гривень перевищує відповідний показник 2017 року, зазначає ДФС.

Юридичні особи-підприємці заплатили за цей період 5,5 мільярда гривень, що на 17%, або на 0,8 мільярдів гривень більше січня-серпня 2017 року.

Із загальної суми єдиного податку 3,1 мільярда гривень було сплачено платниками у серпні 2018 року. Динаміка зростання порівняно з серпнем минулого року — додатково 0,6 мільярда гривень. З цієї суми фізичними особами спрямовано 2,3 мільярда гривень, юридичними — 0,8 мільярда гривень, навела дані ДФС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування