0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Для доставки вантажів на орбіту створять гіперзвукові ракетоплани


Для доставки вантажів на орбіту створять гіперзвукові ракетоплани

Американська компанія Stratolaunch Systems, що займається розробкою двофюзеляжного літака Stratolaunch, приступила до розробки двох версій гіперзвукових ракетопланів, які можна буде використовувати як для доставки на орбіту космонавтів і вантажів, так і для різних досліджень в сфері гіперзвуку.

Як пише Aviation Week, зараз проект перебуває на стадії комп’ютерного моделювання з використанням методів обчислювальної гідродинаміки.

Гіперзвуковою прийнято називати швидкість, яка в п’ять і більше разів перевищує місцеву швидкість звуку. В даний час дослідженнями гіперзвуку активно займаються компанії з кількох країн світу – розробка гіперзвукових літальних апаратів і ракет дозволить значно прискорити пасажирські повітряні перевезення, транспортування вантажів, відправлення корисного навантаження в космос, а також завдання ударів по території супротивника.

В даний час американські розробники не мають надійних інструментів, які б дозволяли проводити широкий спектр досліджень у сфері мікрогравітації і високошвидкісного атмосферного польоту. До 1968 року такі дослідження в США проводилися за допомогою експериментального ракетоплана X-15, який спершу проектувався для космічних польотів з літака-носія. У жовтні 1963 року цей апарат розігнався до 7,3 тисячі кілометрів на годину на висоті 31 тисячі метрів (майже в сім разів швидше від швидкості звуку).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування