0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Україні можуть спростити процедуру отримання "крутих" номерів


В Україні можуть спростити процедуру отримання "крутих" номерів

Міністерство внутрішніх справ ініціює зміну порядку видачі індивідуальних держномерів для українських автомобілістів.

Зокрема, чиновники мають намір запустити можливість замовляти іменні «номери» онлайн, без відвідування сервісного центру, а також радикально спростити процес перенесення номерів в разі зміни автомобіля. Відповідні зміни містить проект Наказу МВС, розміщений на сайті відомства для ознайомлення.

На іменних номерах можуть міститися такі комбінації символів:

  • Букви (кирилиця або латиниця, комбінування допускається тільки для випадків збігу написання букв двох алфавітів) – не більше 7 символів;
  • Літери і цифри – не більше 8 символів;
  • Букви, цифри і графічний елемент;
  • Букви і графічний елемент.

Використання одних тільки чисел на номері не допускається, а для нанесення лого доведеться заручитися дозволом законного власника графіки (правовласника).

Новий порядок передбачає, що іменні номери українці зможуть замовити, не виходячи з дому. Якщо документ ухвалять, замовлення номера в інтернеті відбуватиметься лише в кілька кліків:

На першому етапі автолюбитель повинен буде пройти аутентифікацію за допомогою ЕЦП;

Вказати регіон реєстрації авто і бажаний номер (система автоматично проведе перевірку на предмет наявності повторень у базі);

Заповнити анкету на сайті, вказавши спосіб доставки (самовивезення з сервісного центру або доставка за адресою «підприємством, яке належить до сфери управління МВС»);

Після перевірки автомобіля по базах МВС на предмет права власності, наявності арештів і т.д. терміном до 2-х тижнів, замовнику надішлють макет на затвердження Кабміном і віддадуть його на виробництво. Яке, згідно з порядком, має зайняти не більше місяця.

До речі, якщо ви стали власником новенького авто, вибирайте спеціальні кредитні картки для автомобілістів прямо у нас на порталі. Картки для водіїв дозволяють отримувати кешбек і додаткові знижки на АЗС.

Вибрати картку для водія 🚘

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:МВС України
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування