50 000 гривень вкладникам від Finance.ua


50 000 гривень вкладникам від Finance.ua

До новорічних свят ще далеко, але Finance.ua вже підготував подарунки. 14 щасливчиків, які оформлять депозит цієї осені, зможуть виграти до 20 000 грн.

Подарунок за депозит — це щось новеньке. У банків що, мало клієнтів?

Справді, депозити зараз надзвичайно популярні — більшість українців воліє зберігати вільні кошти на банківському депозиті. До того ж з акцією Бонус до депозитів вкладники банків-партнерів вже заробляють більше, отримуючи додаткові 1,5-2% річних до базової ставки. Однак під матрацами українців все ще зберігаються значні суми готівки. Вони б стали в пригоді банкам, які відходять від кризи і починають кредитувати бізнес і громадян.

Finance.ua зацікавлений у розвитку банківських послуг, як і в тому, щоб допомогти українцям стати багатшими. Наша нова акція «Розіграш від ТОП банків» вигідна для всіх: вкладники отримають грошові призи, а банки — нових клієнтів.

Можна докладніше про призи?

Переможці акції «Розіграш від ТОП банків» розділять між собою призовий фонд у розмірі 50 000 грн. Головний приз — майже половина загальної суми — 20 000 грн. Три учасники отримають по 5 000 грн, а ще 10-по 1 500 грн.

Розіграш відбудеться у другій половині грудня. У цей період навіть мінімальний приз буде доречним, враховуючи витрати перед новорічними святами.

Збільшити свої шанси на виграш цілком реально. Для цього варто оформити не один, а кілька вкладів. Відкривати депозитні рахунки можна в різних валютах і різних банках — але тільки в тих, які беруть участь в акції.

Як дізнатися, які банки беруть участь у розіграші?

Актуальний список банків можна знайти за посиланням. Наразі в акції «Розіграш від ТОП банків» беруть участь 7 фінустанов:

 • Альфа-Банк
 • Укргазбанк
 • ОТП Банк
 • Універсал Банк
 • Таскомбанк
 • ВТБ
 • Укрексімбанк

А умови акції складні? Мені цікаво, але розбиратися в томах правил нема коли

Ми поважаємо час наших читачів, тому обійшлися без заплутаних інструкцій. Акція «Розіграш від ТОП банків» проходить з 10 вересня по 10 грудня 2018 року. У цей період потрібно відкрити депозитний рахунок строком від 1 місяця, на суму від 5 тис. грн. або 200 доларів/євро в одному з банків-учасників. З документів знадобляться тільки паспорт і код платника податків.

Перед тим як іти в банк, не забудьте заповнити заявку на сайті Finance.ua. Це важливо, бо договори депозитних рахунків без попередньої заявки не беруть участі в розіграші. Ми запитуємо тільки необхідну інформацію: ПІБ та контактні дані.

Після заповнення заявки у вас є цілий місяць, протягом якого можна обрати зручне відділення банку і відкрити депозит. Потім потрібно підтвердити відкриття вкладу на сторінці Finance.ua. Тепер залишилося дочекатися результатів розіграшу.

А чи є обмеження щодо участі в акції?

Так, якщо ви вже відкрили депозитний рахунок в ОТП Банк, Універсал Банк або ВТБ і зареєстрували його в акції «Бонус до депозитів». Такий рахунок не зможе брати участі в акції «Розіграш від ТОП банків».

Коли і як я дізнаюся, що виграв?

Finance.ua обов’язково повідомить цю радісну новину кожному переможцю розіграшу, а ще до 4-го січня 2019 року опублікує результати акції на сайті. Сам розіграш проходитиме з 15-го по 28-е грудня: виграшні номери депозитів визначить комп’ютерна система, вибравши їх зі списку у випадковому порядку. Переможці отримають гроші на свій рахунок протягом 10 днів.

Я хочу взяти участь в акції. Так що мені робити?

Просто заповніть заявку на участь в акції «Розіграш від ТОП банків». Після цього вас протягом півгодини набере оператор і детально проконсультує, що робити далі.

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua