0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Китайці повторно спробують купити частку в українській фондовій біржі


Китайці повторно спробують купити частку в українській фондовій біржі

Китайська товарна біржа Bohai Commodity Exchange (BOCE) повторно подала заявку на узгодження придбання частки в акціонерному капіталі Фондової біржі ПФТС.

Про це повідомив голова Антимонопольного комітету України (АМКУ) Юрій Терентьєв в коментарі агентству Інтерфакс-Україна в кулуарах щорічного Українського фінансового форуму в Одесі, організованого інвестгрупою ICU.

Він зазначив, що раніше в травні 2018 року китайська сторона вже зверталася з заявкою на узгодження придбання 25% частки в ПФТС.

“Але, оскільки відносини контролю з боку продавця були неякісно розкриті, це послужило підставою, щоб повернути заявку. На цьому тижні, у вівторок (18 вересня – ред.), сторона звернулася з новою заявкою”, – повідомив він.

Голова АМКУ додав, що в разі належного оформлення документів, відповідний дозвіл може бути надано протягом 45 днів.

При цьому Терентьєв зазначив, що стосовно Української біржі заявка від BOCE поки не надходила. Раніше керівництво цієї біржі повідомило про намір продати китайцям 36% акцій додаткової емісії.

Відзначимо, що ще в червні 2017 року BOCE купила 99,9% акцій Українського банку реконструкції та розвитку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування