0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

НБУ обіцяє утримати макрофінансову стабільність


НБУ обіцяє утримати макрофінансову стабільність

Національний банк заявив, що «утримує» макрофінансову стабільність в Україні, але для економічного зростання одних зусиль центробанку мало.

Про це заявила перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова в ході Українського фінансового форуму в Одесі, організованого ICU.

Читайте також: Рада НБУ оцінила реальність закладеного в бюджет-2019 зростання ВВП

«Для економічного зростання необхідна макрофінансова стабільність. Сьогодні ми вже досягли макрофінансової стабільності і ми її повернемо. Тому що без неї не можна говорити ні про яке зростання. Але для економічного зростання потрібні інвестиції – не тільки зовнішні, але і внутрішні, не тільки матеріальні, але і інтелектуальні, готовність бізнесу інвестувати свій час та зусилля для розвитку», – сказала Катерина Рожкова.

За її словами, всі проведені в країні реформи спрямовані на зростання економіки. «Не тільки реформа фінансового сектору, але і реформи в сфері публічних фінансів, це і реформи в нашому енергетичному секторі, це і приватизація, яка сьогодні розпочалася», – підкреслила заступник голови НБУ.

Катерина Рожкова серед ключових реформ згадала реформу освіти та сфери охорони здоров’я. «Це і багато інших реформ, може не такі гучні, але ми повинні про них пам’ятати», – сказала вона.

Заступник голови НБУ вважає, що необхідно імплементувати судову реформу.

«Нам необхідна правова держава, щоб бізнес відчував безпеку і міг прогнозувати свою діяльність. Закон про захист прав кредиторів – це важливий крок у захисті інвестицій», – підкреслила Катерина Рожкова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування