В Державному експертному центрі МОЗ проводять обшук: вилучають сервер з реєстром пацієнтів


В Державному експертному центрі МОЗ проводять обшук: вилучають сервер з реєстром пацієнтів

Співробітники правоохоронних органів проводять обшуки в Державному експертному центрі Міністерства охорони здоров’я України. Про це повідомляється на сторінці МОЗ у Facebook.

“Правоохоронні органи проводять обшуки в Державному експертному центрі та намагаються вилучити сервер, на якому, серед іншого, розміщено Реєстр пацієнтів, які потребують інсулінотерапії”, – йдеться у повідомленні.

В МОЗ зазначили, що станом на 1 вересня у Реєстрі містяться персональні дані 1531 лікаря, 187 тис. 575 хворих, які за 8 місяців 2018 року отримали препаратів інсуліну на загальну суму понад 655 млн грн. “Будь-які перерви в роботі серверу можуть призвести до призупинення роботи Реєстру і, відповідно, до перерв у забезпеченні пацієнтів препаратами інсуліну”, – наголосили у відомстві.

У зв’язку з цим у МОЗ заявили, що вживають заходів для уникнення збоїв у роботі реєстру. В серпні минулого року повідомлялось про впровадження в Україні електронного реєстру інсулінозалежних пацієнтів.

У МОЗ зазначали, що завдяки реєстру вдалося виявити низку порушень, зокрема, технічні недоліки тендеру призводять до невиправданої різниці в ціні лікування одного пацієнта на рік. Запровадження реєстру дає змогу державі уникнути необґрунтованих закупівель на десятки мільйонів гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МОЗ України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua