0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Американський банкір викупив борги українського ритейлера


Американський банкір викупив борги українського ритейлера

Підконтрольна американському банкіру Пітеру Штерну компанія «Ритейл Кепітал» придбала права вимоги за двома кредитами ДП «Строй-Маркет Груп» (входить до групи мережі супермаркетів «Фуршет»).

Фонд гарантування вкладів виставляв на торги права вимоги за двома кредитами «Дельта Банку», які були видані ДП «Строй-Маркет Груп» і ДП «Траверс Маркет» (обидві компанії контролюються групою «Фуршет» Ігоря Баленка).

Компанії перебувають у стані банкрутства. Заборгованість за кредитами становить 30,2 млн грн і 74,7 мільйонів грн відповідно – сумарно 104,97 млн ​​грн.

Заставами по кредитах виступали комерційна нерухомість (магазини і торговельні центри), товари в обороті (продукти, напої), торговельне обладнання. Оціночна вартість обох активів становить 57,9 млн грн.

Покупцем прав вимоги за кредитами виступила компанія «Ритейл Кепітал», що заплатила за них 20,9 млн грн (-80%). Вона контролюється Пітером Штерном – американським бізнесменом українського походження (народився в Одесі), засновником транспортної компанії Express Trade Capital і банку SternBank.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування