0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Мінфін провів розіграш серед вкладників банку Глобус


Мінфін провів розіграш серед вкладників банку Глобус

Фінансовий портал «Мінфін» провів акцію для вкладників банку Глобус — учасників програми «Бонус до депозитів».

Акція проходила з 1 серпня по 31 серпня 2018 року. В ній брали участь депозитні вклади банка Глобус терміном від 6 місяців і сумою від 30 тисяч гривень. Переможці акції отримали грошові винагороди від 1 000 до 2 000 грн.

Головний приз — 2 тисячі гривень — отримав Олександр із Києва.

«В програмі «Бонус до депозитів» від «Мінфіну» беру участь вже не вперше. Цього разу розмістив невеликий депозит у банку Глобус за умовами акції. Минуло небагато часу і, о диво, – дзвінок на мобільний, повідомлення про виграш, і відразу ж повідомлення від порталу на e-mail про умови виплати! Ніколи не вигравав в жодних акціях, а тут так пощастило! Дякую порталу «Мінфін» та його команді, яка організувала та надавала підтримку під час цього проекту!» – написав Олександр.

Ще три вкладника банку Глобус виграли по 1 000 гривень.

«Давно користуюся сайтом minfin.com.ua, постійно бачив акції щодо бонусів до депозиту, однак процедура підтвердження депозиту мені здавалася складною. А коли оформлював новий депозит в банку Глобус, все ж таки вирішив взяти участь в акції. Як виявилося, нічого складного в цьому немає. Та ще й пощастило виграти 1 000 гривень. Тепер розумію, що треба було брати участь в акціях раніше)))). Дякую «Мінфіну» і банку Глобус» – написав Євгеній з Києва.

Призи переможцям перераховуються на поточний рахунок з використанням платіжної картки, зазначеної у відповіді на запит організатора, протягом 10 робочих днів.

Підвищити прибутковість своїх вкладів, як це зробили вже тисячі читачів «Мінфіну», ви можете, розмістивши депозит в банку через сайт. Тоді ви отримаєте додатково до 2% річних до базової відсоткової ставки. Детальні умови — в розділі «Бонус до депозитів».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Мінфін.com.ua
В Контексті Finance.ua
Опитування