0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Товарообіг між Україною та Німеччиною в агросфері торік зріс до $847 мільйонів


Товарообіг між Україною та Німеччиною в агросфері торік зріс до $847 мільйонів

Товарообіг сільськогосподарською продукцією між Україною та Німеччиною у 2017 році збільшився на 223,9 млн дол. і сягнув 846,9 млн дол.

Про це сказала у виступі на 15-му щорічному засіданні Німецько-українського аграрного комітету заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, повідомляє прес-служба міністерства.

Читайте також: Товарообіг між Україною і США збільшився на 70%, – Порошенко

«Так, відзначається позитивна динаміка товарообігу сільгосппродукцією, який збільшився на 223,9 млн дол. США та становив 846,9 млн дол. США у 2017 році», – зазначила Трофімцева.

Також вона акцентувала увагу на ефективному співробітництві між двома країнами в рамках двосторонніх коопераційних проектів, які допомагають створити стійку основу для розвитку зовнішньої торгівлі українського АПК.

Парламентський держсекретар Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини Міхаель Штюбген, зі свого боку, наголосив, що уряд ФРН вбачає в Україні дуже потужного аграрного гравця з великими потенційними можливостями на глобальному ринку.

Він додав, що через федеральне міністерство впроваджуються 5 проектів, на які спрямовується 1/5 загального бюджету для реалізації двосторонніх міжнародних проектів.

«У перспективі ми розглядаємо ще багато напрямів для плідної співпраці, зокрема, співробітництво в лісогосподарській галузі, ветеринарії та підготовці висококваліфікованих фахівців для роботи з новітніми агротехнологіями», – резюмувала Трофімцева.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування