0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Як розпочнеться нова світова економічна криза - експерт


Як розпочнеться нова світова економічна криза - експерт

Ймовірність світової економічної кризи у 2019-2020 роках дуже велика. Питання в іншому — наскільки глобальною вона буде, розповів фінансовий експерт Олексій Кущ.

Читайте також У JPMorgan розповіли, коли варто очікувати нової світової фінансової кризи

“Одна із версій — світова економічна криза розпочнеться з Китаю. Наступного року можуть збігтися короткострокові, середньострокові та довгострокові цикли економічної активності. Короткострокові пов’язані з товарними, сировинними запасами. Середньострокові — з капітальними інвестиціями. Після коротких циклів підприємства скорочують інвестиції, уповільнюють економічне зростання. Довгострокові — з переходом до нового технологічного укладу. У світовій економіці основну роль відіграватимуть нано-, біотехнології, інформаційні та когнітивні”, – каже експерт.

Якщо епіцентр кризи буде в Китаї, це матиме потужні наслідки для світової економіки. У тому числі для ринку сировини. Адже Китай — один з найбільших споживачів металу та нафти.

“Однак глобальної кризи може й не бути. Її замінить криза на ринку країн, що розвиваються. Так було у 1998 році. Тоді виникла азійська криза. Постраждали Індонезія, Таїланд, Малайзія. Пізніше – Аргентина та Російська Федерація. Сьогодні вже бачимо перші кризові точки – Аргентина, Туреччина. Найближчим часом може приєднатися Бразилія”, – говорить Олексій Кущ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування