0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Продажі автомобілів у ЄС злетіли на 31,2% перед набранням чинності WLTP


Продажі автомобілів у ЄС злетіли на 31,2% перед набранням чинності WLTP

Продажі автомобілів у Європейському союзі в липні 2018 року збільшилися на 10,5% в порівнянні з тим же місяцем минулого року і суттєво посилили зростання в серпні – до 31,2%.

Число зареєстрованих нових машин в 27 країнах ЄС (без урахування Мальти, дані щодо якої відсутні) минулого місяця склало 1 млн 134 тис. автомобілів, йдеться в повідомленні Європейської асоціації виробників автомобілів (ACEA).

Серпень традиційно є найслабшим місяцем в році для продажів автомобілів, і найбільш імовірним поясненням стрімкого зростання ринку в цьому місяці поточного року є набрання чинності нового стандарту визначення витрати пального для легкових автомобілів і легких комерційних автомобілів (WLTP) з 1 вересня 2018 року, зазначають в ACEA.

Деякі автовиробники пропонували покупцям дуже привабливі умови покупок машин ще до набрання чинності нового стандарту, в зв’язку з чим темпи зростання попиту на автомобілі в багатьох країнах ЄС, включаючи кілька найбільших ринків, в серпні виражалися двозначним числом.

Серпневі продажі в Іспанії злетіли на 48,7%, у Франції – на 40%, в Німеччині – на 24,7%, у Великобританії – на 23,1%, в Італії – 9,5%.
Число нових автомобілів, зареєстрованих в Німеччині, в минулому місяці склало 316,405 тис. Таким чином, німецький авторинок, як і раніше, залишається найбільшим за величиною в Європі.

Другу позицію утримує Франція (150,39 тис. автомобілів), третє місце зайняла Іспанія (107,692 тис. машин), четверте – Великобританія (94,094 тис. машин), п’яте – Італія (91,551 тис. машин).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування