0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Мін'юст заборонив реєстратору здійснювати реєстраційні дії за межами своєї області


Мін'юст заборонив реєстратору здійснювати реєстраційні дії за межами своєї області

Міністерство юстиції України на технічному рівні впровадило механізм, який не дозволяє реєстратору здійснювати реєстраційні дії за межами своєї області.

Про це повідомила заступник Міністра юстиції щодо державної реєстрації Олена Сукманова, передає прес-служба міністерства.

“До Антирейдерської комісії Мін’юсту надходить багато скарг, коли в порушення вимог закону реєстратори здійснюють реєстраційні дії за межами своєї юрисдикції, тобто за межами області. Наприклад, реєстратор в Луганській області реєструє об’єкти нерухомості в Києві або Дніпрі. Так бути не може”, – каже вона.

За її словами, на такі дії Мін’юст реагував шляхом відключення реєстраторам доступу до реєстрів, але такі заходи мали незначний ефект, оскільки несумлінні реєстратори все одно продовжували порушувати цю норму закону, хтось, роблячи це несвідомо, а хтось – спеціально.

“Ми вирішили використовувати принцип, при якому система просто фізично не дозволить людині зробити навмисну ​​або ненавмисну ​​помилку. Тепер реєстратор технічно не зможе здійснити реєстраційну дію не в своїй області – якщо він спробує це зробити, на екрані з’явиться напис “технічна помилка” і натиснути кнопку буде неможливо”, – пояснила Сукманова.

Заступник міністра також додала, що Мінюст буде продовжувати застосовувати технічні рішення для захисту прав власності, і анонсувала автоматичний обмін даними між реєстрами міністерства і Єдиним державним реєстром судових рішень для того, щоб унеможливити реєстрацію прав власності на основі підроблених рішень суддів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування