0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Названо країни-борці з експортною корупцією


Названо країни-борці з експортною корупцією

Міжнародна антикорупційна організація Transparency International оприлюднила щорічний звіт про виконання Конвенції Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) про протидію корупції.

У звіті «Експорт корупції-2018» здійснено оцінку заходів, до яких вдаються країни-підписанти Конвенції з метою протидії підкупам і хабарям при експортних операціях.

Читайте також: У НАБУ озвучили кримінальну статистику щодо корупції в Україні

Серед країн, які активно борються з хабарництвом при експортних операціях, називають – США, Німеччину, Великобританію, Італію, Швейцарію, Норвегію і Ізраїль. Частка світового експорту цих країн становить 27%.

Згідно зі звітом, майже половина з 44-х країн, що підписали Конвенцію, не мають або мало застосовують механізми протидії компаніям і приватним особам, які пропонують хабарі при експортних операціях. На ці 22 країни, серед яких Польща, Іспанія, Туреччина, Ірландія, Словенія та Естонія, припадає 39,6% глобального експорту.

Помірні зусилля в переслідуванні корупції виявляють чотири з 44-х країн-підписантів: Австралія, Швеція, Бразилія і Португалія. Конвенція ОЕСР про протидію корупції стала чинною в 1997 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування