0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Україна займеться виробництвом електромобілів


Україна займеться виробництвом електромобілів

Протягом найближчих п’яти років Україна має намір побудувати і запустити власне виробництво електричних автомобілів і літаків. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає прес-служба відомства.

За його словами, через п’ять років Україна може налагодити випуск власних електрокарів. Першим етапом в розвитку громадянського транспорту стане налагодження сегменту літієвих батарей, а потім – самих машин.

Масовий запуск декількох літієвих виробництв означатиме 90%-ву готовність України до створення електромобілів будь-яких видів. Електробатареї – найдорожчий компонент такого транспорту. Інші деталі залишаються традиційними, зазначили у відомстві.

Крім того, влада сформує правове поле і створить проект заводу з виробництва самих електрокарів. Оскільки зараз міністерство займається ще одним перспективним проектом в даному напрямку – проектом будівництва заводу з виробництва українських електричних літаків “Як”, є ймовірність, що обидва напрямки техніки можуть різними лініями об’єднати на території одного підприємства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування