Україна займеться виробництвом електромобілів


Україна займеться виробництвом електромобілів

Протягом найближчих п’яти років Україна має намір побудувати і запустити власне виробництво електричних автомобілів і літаків. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає прес-служба відомства.

За його словами, через п’ять років Україна може налагодити випуск власних електрокарів. Першим етапом в розвитку громадянського транспорту стане налагодження сегменту літієвих батарей, а потім – самих машин.

Масовий запуск декількох літієвих виробництв означатиме 90%-ву готовність України до створення електромобілів будь-яких видів. Електробатареї – найдорожчий компонент такого транспорту. Інші деталі залишаються традиційними, зазначили у відомстві.

Крім того, влада сформує правове поле і створить проект заводу з виробництва самих електрокарів. Оскільки зараз міністерство займається ще одним перспективним проектом в даному напрямку – проектом будівництва заводу з виробництва українських електричних літаків “Як”, є ймовірність, що обидва напрямки техніки можуть різними лініями об’єднати на території одного підприємства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування