Alstom побудує перший у світі двоповерховий потяг, що долає швидкість 300 км/год


Alstom побудує перший у світі двоповерховий потяг, що долає швидкість 300 км/год

Французька компанія Alstom анонсувала початок роботи над новим поколінням пасажирських швидкісних поїздів – Avelia Horison. Потяги даної моделі, будучи двоповерховими, вперше в історії подолають 300-кілометровий рубіж швидкості.

Відповідна презентація відбулася на найбільшій світовій виставці залізничної техніки InnoTrans 2018.

При цьому, новий потяг буде на 10% легшим від нинішньої моделі Avelia, і на 20-40% економічнішим в експлуатації, ніж одноповерхові швидкісні поїзди.

У Alstom підкреслили, що готові випускати і більш швидкісні поїзди, але зараз у замовників три інші пріоритети: економія в експлуатації, простота адаптації (поїзд може експлуатуватися 30 років, а за цей час можуть змінюватися пріоритети перевізника і пасажирів), зручність для пасажирів.

В цілому, очевидно, що в Європі такі поїзди бачать конкурентами авіації. “Поїзд повинен перемагати літак”, – впевнені у французькій компанії.

Поїзд Avelia Horison буде складатися з 7 або 9 вагонів. В останній комплектації він буде здатний взяти на борт до 200 пасажирів. Передбачувана швидкість – до 350 км/год.

У 2023 році очікується перша поставка нових двоповерхових поїздів для французького оператора SNCF. Загальний обсяг замовлення – 100 поїздів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua