"Укроборонпром" хоче продати завод, в який вклав мільйони


"Укроборонпром" хоче продати завод, в який вклав мільйони

Концерн “Укроборонпром” планує приватизувати вінницьке державне підприємство “Електричні системи”, в яке вклав мільйони гривень.

Про це повідомляє проект “Марлін” з посиланням на листування з державним концерном “Укроборонпром”.

“Згідно з наказом Концерну від 18 червня 2018 року №193 ДП “Електричні системи” віднесено до підприємств, що підлягатимуть приватизації, реорганізації, реструктуризації. Тобто, приватизація підприємства – планується”, – підтверджують в прес-службі “Укроборонпрому”.

І додають, що наразі триває процедура підготовки документів щодо цього підприємства для передачі до Фонду держмайна. Тому подальша доля приватизації залежатиме від рішень Фонду.

ДП “Електричні системи” розташоване у м. Вінниця на потужностях 45 експериментального механічного заводу. На сьогодні основний вид діяльності – це виробництво електронного устаткування для автомобільного транспорту.

В “Укроборонпромі” наголошують, що минулого року підприємство підписало договір з дочірньою компанією “Aptiv” британської корпорації “Delfi” про спільну роботу та залучення інвестицій.

У раніше оприлюдненому аудиторському звіті щодо діяльності “Укроборонпрому” наводиться детальна історія створення “Електричних систем”.

Довідка Finance.ua

  • Державний аудит “Укроборонпрому” встановив, що майже половина підприємств Концерну – неефективні.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua