0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Volkswagen випустить під час першого етапу 10 млн електромобілів


Volkswagen випустить під час першого етапу 10 млн електромобілів

Volkswagen, яка поставила завдання розпочати масове виробництво електромобілів до кінця 2022 року, оголосила про плани випустити в ході першого життєвого циклу 10 млн електрокарів на базі своєї нової модульної платформи MEB, серійний варіант якої був продемонстрований в Дрездені на заводі Gläserne Manufaktur.

Читайте також: Volkswagen припинить виробництво легендарної моделі Beetle

До кінця 2022 року чотири бренди Volkswagen, включаючи Seat, Audi і Skoda, планують налагодити випуск 27 моделей або варіантів електромобілів на основі MEB, починаючи з електрокара Volkswagen ID, виробництво якого стартує на заводі в Цвіккау (Німеччина) в кінці наступного року.

В рамках кампанії «Electric for All» (Електромобілі для всіх) Volkswagen має намір продати до 2020 року 150 000 електромобілів, включаючи 100 000 моделей Volkswagen ID, зібраних в Німеччині. Випуск 10 млн автомобілів під час «першої хвилі» дозволить створити величезний економічний ефект за рахунок великих масштабів виробництва.

Компанія Volkswagen планує інвестувати 6 млрд євро у виробництво електричних автомобілів, з яких 1,3 млрд євро будуть спрямовані на реконструкцію заводів в Брауншвейгу, Зальцгіттері і Касселі. 1,2 млрд євро буде інвестовано в завод в Цвіккау.

Він стане першим заводом компанії, де здійснюється складання тільки електромобілів, а також найбільшим в Європі науково-практичним центром у галузі створення електротранспорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування