0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Ринкова вартість активів АТ «Банк Золоті Ворота» становить лише 11% від балансової


Ринкова вартість активів АТ «Банк Золоті Ворота» становить лише 11% від балансової

Загальна балансова вартість активів АТ «Банк Золоті Ворота» на момент затвердження ліквідаційної маси склала 1 218,3 млн грн.

При цьому ринкова вартість активів, визначена незалежним оцінювачем, становила 133,6 млн грн, що складає 11% балансової вартості активів банку.

Про це йдется на сайті фонду.

Загальна сума акцептованих кредиторських вимог банку складає 696,9 млн грн, з яких погашено лише 77,1 млн грн. Вартість кредитів, наданих корпоративним позичальникам банку, «на папері» зафіксована на рівні 792,61 млн грн (ринкова вартість – 36,19 млн грн).

Кредитний портфель фізичних осіб «на папері» складає 358,74 млн грн (ринкова вартість – 42,22 млн грн). Станом на 01 вересня 2018 року вкладникам банку виплачено гарантоване відшкодування на суму 237,6 млн грн, що становить 99% від загальної гарантованої суми.

Слід зазначити, що після запровадження в АТ «Банк Золоті Ворота» тимчасової адміністрації встановлено, що значна частина кредитів видана низці позичальників, пов’язаних між собою як за особою майнового поручителя, так і за предметом застави (цінних паперів, ліквідність яких сумнівна). Заборгованість за вказаними кредитами станом на дату початку ліквідації банку, а саме на 05.12.2014, складала в еквіваленті 423,8 млн грн, що становило 43% загальної кредитної заборгованості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування