0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Китаї випробували гідролітаки


У Китаї випробували гідролітаки

Літак-амфібія китайського виробництва AG600 здійснив випробувальне ковзання по воді низької і середньої швидкості.

Незабаром він перейде до високошвидкісних випробувань на воді.

Читайте також: Австрія запустить поїзди на електроакумуляторі

Як повідомила компанія універсальних літаків при Китайській авіабудівній корпорації, випробування літака AG600 проходили з 2 по 13 вересня на водному аеродромі міста Цзинмень в центральній провінції Хубей, де він здійснив вісім низько- і середньошвидкісних ковзань загальною тривалістю 552 хвилини.

В ході випробувань розробники перевірили літак на аеродинамічну і гідродинамічну керованість, стабільність роботи і водонепроникність. Підсумки випробувань показали, що всі системи літака функціонують нормально і стабільно.

Літак-амфібія AG600 розроблений власними силами Китаю і призначений спеціально для боротьби з лісовими пожежами та проведення рятувальних операцій на морі. Він успішно здійснив свій перший випробувальний політ над сушею 24 грудня 2017 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування