0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Apple випустила iOS 12


Apple випустила iOS 12

Американська корпорація Apple випустила оновлення операційної системи своїх мобільних пристроїв iOS 12. Система доступна для скачування на пристроях iPhone 5s і вище, iPad Air і вище, а також на шостому поколінні iPod Touch.

Головна особливість системи — підвищена продуктивність, у тому числі додатків і камери. У iOS12 тепер можна здійснювати групові дзвінки до 32 осіб у FaceTime. Оновлена платформа ARkit 2.0 дозволить взаємодіяти з кількома пристроями одночасно.

Читайте також: Єврокомісія схвалила угоду Apple і Shazam

У повідомленнях системи, крім анімованих смайлів — Animoji — тепер доступні власні згенеровані користувачами Memoji.

Також з’явилася функція Siri Shortcuts, яка дозволяє голосовому помічнику Siri працювати в будь-яких додатках. Також з’явився режим «не турбувати, поки сплю», який приховує повідомлення. Тепер фотографії можна шукати не тільки за місцями, але й за ключовими словами, за спогадами, за застосованими ефектами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування