0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

НБУ продаватиме 10 об'єктів, набутих у власність за кредитами рефінансу


НБУ продаватиме 10 об'єктів, набутих у власність за кредитами рефінансу

Нацбанк 3 жовтня на аукціоні планує продати десять об’єктів нерухомого майна, набутих у власність НБУ в рахунок погашення боргу за кредитами, наданими банкам України.

Про це повідомляється на сайті НБУ.

“Управління закупівель Національного банку України відповідно до рішення Правління Національного банку від 02 серпня 2018 року № 509-рш здійснює відчуження, шляхом проведення аукціонів на сайті www.zakupki.prom.ua, десяти об’єктів нерухомого майна, набутих у власність Національним банком України у рахунок погашення боргу за кредитами, наданими банкам України», – йдеться в повідомленні НБУ.

Зокрема, на продаж виставлено такі об’єкти нерухомого майна: нежитлова будівля “А-5” загальною площею 2 810,1 кв. м, що розташована за адресою: м. Харків, вул. Клочківська, 3; земельна ділянка площею 3,3601 га за адресою: Київська обл., село Вишеньки Бориспільського району; земельна ділянка площею 6,0004 га за адресою: Київська обл., село Вишеньки Бориспільського району; земельна ділянка площею 4,4217 га за адресою: Київська обл., село Вишеньки Бориспільського району; земельна ділянка площею 3,1351 га за адресою: Київська обл., село Вишеньки Бориспільського району; земельна ділянка площею 4,9232 га за адресою: Київська обл., село Вишеньки Бориспільського району; земельна ділянка площею 6,5925 га за адресою: Київська обл., село Вишеньки Бориспільського району; земельна ділянка площею 6,4404 га за адресою: Київська обл., село Вишеньки Бориспільського району; земельна ділянка площею 1,4791 га за адресою: Київська обл., село Вишеньки Бориспільського району; земельна ділянка площею 7,6276 га за адресою: Київська обл., село Вишеньки Бориспільського району.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування