У Мінсоцполітики розповіли, як в Україні змінилася зарплата за рік


У Мінсоцполітики розповіли, як в Україні змінилася зарплата за рік

З початку року до липня середньомісячна зарплата штатних працівників в Україні становила 8 490 гривень. Це на 26% більше, ніж в аналогічному періоді 2017 року.

Про це повідомляється на сайті Міністерства соціальної політики в матеріалах щодо показників рівня життя українців.

Читайте також: Середня зарплата киян досягла 13 тисяч гривень

Найменший розмір середньої зарплати в Україні був у працівників, зайнятих поштовою та кур’єрською діяльністю, а саме 4896 грн (57,7% до середнього рівня по економіці), а найвищий середній заробіток був у працівників авіаційного транспорту – 33 369 грн (393,0%).

У промисловості середні заробітки за січень-липень цього року порівняно з аналогічним періодом 2017 року, зросли на 27,1% і склали 9137 гривень.

Найнижчий рівень заробітної плати за цей період спостерігався у Чернівецькій області – 6610 грн (77,9% до середнього рівня по економіці), а найвищий – у Донецькій області – 9342 грн (110,0%). У Києві її розмір становив 12 995 грн (153,1%).

«Індекс реальної заробітної плати за січень-липень цього року по відношенню до відповідного періоду 2017 року склав 112,4%», – йдеться в повідомленні.

Так, розмір середньої заробітної плати за перші 7 місяців цього року зріс майже на 19% (з 7711 гривень до 9170 гривень), і продовжує зростати.

«Цей показник є ключовим для збільшення пенсій, оскільки він є складовою формули автоматичного перерахунку впровадженої Пенсійної реформи», – пояснюють у Мінсоцполітики.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua