Капіталізація криптовалютного ринку досягне $80 трлн


Капіталізація криптовалютного ринку досягне $80 трлн

Венчурний інвестор Тім Дрейпер заявив в інтерв’ю для DealStreetAsia, що загальна капіталізація криптовалютного ринку досягне 80 трильйонів доларів в найближчі 15 років.

Виступаючи на саміті DealStreetAsia PE-VC Summit 2018 в Сінгапурі, Дрейпер сказав, що значний спад на криптовалютному ринку в останні місяці пояснюється тим, що багато хто досі не прийняв цифрові валюти як новий клас активів.

Читайте також: Технологія блокчейн збільшить обсяг світової торгівлі на $1 трильйон – ВЕФ

Дрейпер заявив, що, коли люди ближче познайомляться з цією технологією, вона глобально трансформує багато важливих галузей.

“Я думаю, це буде мати перетворюючий ефект для галузей, про які ми навіть не підозрювали, що вони можуть трансформуватися. Інтернет змінив ринки в 10-100 мільярдів доларів, криптовалюти підуть ще далі і возьмуться за ринки в трильйони доларів – це фінанси, охорона здоров’я і страхування, банківська справа та інвестиційний банкінг, а також державна діяльність і управління.” – додав він.

Дрейпер також порівняв поточний стан криптовалютного ринку з початком Інтернету.

“Інтернет починався точно так само, він йшов великими хвилями, а потім обвалювався, потім приходила наступна хвиля, але набагато більше, і я підозрюю, що те саме буде відбуватися і з криптовалютами”. – пояснив інвестор.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua