Світовий ринок смартфонів 2018 року піде в мінус


Світовий ринок смартфонів 2018 року піде в мінус

У дослідницької компанії Strategy Analytics переглянули прогноз щодо глобального ринку смартфонів. Замість зростання продажів аналітики тепер прогнозують спад і вважають, що в наступному році позитивна динаміка відновиться.

У повідомленні на сайті Strategy Analytics говориться, що в 2018 році обсяг світового ринку смартфонів знизиться через збільшення циклу заміни пристроїв, зростання цін, консолідацію галузі, насичення попиту в Китаї та США, а також з причини економічних проблем.

Читайте також: До 2022 року смартфони великого розміру захоплять майже 85% ринку

Темпи зниження продажів експерти не уточнюють. Раніше вони очікували, що в 2018 році на світовому ринку смартфонів збережуться мінімальні темпи зростання, як і в попередні кілька років.

Фахівці оцінювали, що в цьому році виробники поставлять загалом близько 1,49 млрд смартфонів, що на 1,4% більше торішнього показника в 1,47 млрд штук. Майже такими самими темпи зростання були в 2016 і 2017 роках, коли відвантаження смартфонів збільшилися на 1,8% і 1,2% відповідно.

За даними Strategy Analytics, в 2019 році ринок повернеться до зростання, показавши підйом на рівні 2%. Раніше аналітики очікували темпи зростання в 3,5%, а також передбачали зростання на 4,4% у 2020 році і на 4,9% в 2021-му.

Згідно з прогнозом аналітичної компанії IDC, в період з 2017 по 2022 роки світовий ринок смартфонів буде зростати щорічно на 2,8% і складе 1,68 млрд штук до кінця цього відрізка часу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua