0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

США виділять Ізраїлю $38 млрд на зміцнення оборони


США виділять Ізраїлю $38 млрд на зміцнення оборони

Конгрес Сполучених Штатів затвердив закон, що гарантує надання Ізраїлю оборонної допомоги на загальну суму 38 млрд доларів протягом десяти років.

Читайте також: Deutsche Bank може вивести 450 млрд євро активів з Лондона, – FT

Сенат затвердив аналогічний закон ще на початку серпня, і тепер документ повинен бути підписаний президентом США Дональдом Трампом. У тому, що він обов’язково його підпише, не сумніваються ні в США, ні в Ізраїлі.

Метою ініціаторів закону був захист договору про військову допомогу від бюджетних конфліктів в майбутньому, незалежно від складу конгресу або особи глави держави.

В результаті документ відокремлює механізм американської допомоги Ізраїлю від щорічного державного бюджету. Крім того, він уповноважує президента створювати резерв озброєнь на суму 1 млрд. доларів і створити спільну з Ізраїлем програму боротьби з безпілотниками.

Згідно з угодою про військову допомогу, Вашингтон надасть Ізраїлю 38 млрд. доларів на десять років – з 2019 по 2028 рік. При цьому Ізраїль відмовиться від звернень до конгресу США за додатковою допомогою і скоротить частку допомоги, конвертовану в шекелі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування