0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Укрзалізниця" замінить електрички на автобуси на непопулярних напрямках


"Укрзалізниця" замінить електрички на автобуси на непопулярних напрямках

“Укрзалізниця” розглядає питання припинення курсування низки приміських поїздів, пасажирозаповнюваність яких становить до 20%. Натомість в УЗ на такі маршрути готові запустити автобуси.

Про це заявив в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

“Це питання, яке ми обговорюємо вже протягом року. У нас є напрямки, де завантаженість приміських поїздів становить до 20%. Потяги ходять майже порожні, а ми витрачаємо кошти на ремонт, на утримання… Для нас економічно набагато прийнятніший варіант – придбати автобуси і запустити їх на такі напрямки”, – повідомив Кравцов.

Він зазначив, що на сьогоднішній день в обговоренні перебувають близько 20 таких напрямків.

“Але проблема в тому, що всюди ми повинні отримувати згоду місцевих рад. Це проблема, особливо перед виборами… Але це потрібно для підвищення ефективності, і ми намагаємося це донести місцевим радам”, – резюмував Кравцов.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” неодноразово заявляла про збитковість пасажирського сектора. За даними відомства, в приміському сполученні чинні тарифи на пасажирські перевезення поки нижчі від собівартості в середньому в 7-8 разів. В УЗ зазначають, що зараз на покриття збитків від пасажирських перевезень направляються доходи від вантажних перевезень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування