Укрзалізниця повідомила про цьогорічні масштаби реконструкції та ремонту колій


Укрзалізниця повідомила про цьогорічні масштаби реконструкції та ремонту колій

У січні-серпні 2018 року Укрзалізниця реконструювала майже 184 км колії та капітально відремонтувала понад 167 км, замінила на нові 106 комплектів стрілочних переводів. Нинішнього року компанія планує виконати більше ремонтно-колійних робіт, ніж минулого.

Про це повідомляє прес-служба акціонерного товариства.

Читайте також: Укрзалізниця планує списати 40% тепловозів

Зазначається, що у вересні залізничники планують реконструювати 36,1 км колій, капітально відремонтувати 34 км колії, виконати середній ремонт 118,6 км колії та комплексно-оздоровчий – 55,4 км колії на різних напрямках.

Загалом усіма видами ремонту Укрзалізниця у 2018 році запланувала оздоровити 1935,4 км колії та 1317 комплектів стрілочних переводів, це перевищує минулорічні обсяги ремонтно-колійних робіт. У 2017 році Укрзалізниця усіма видами ремонту оздоровила 1751,4 км колій та 1184 комплекти стрілочних переводів.

У ПАТ “Укрзалізниця” зауважили, що для оновлення інфраструктури та рухомого складу галузь потребує довгострокових інвестицій та удосконалення тарифної політики. З року в рік спостерігається тенденція, коли індекс цін виробників промислової продукції, що споживає галузь, значно випереджає ціни на перевезення вантажів залізничним транспортом.

«Без економічно справедливого тарифу вже за 10-15 років в Укрзалізниці із 20 тис. км колій залишиться максимум 5», – зазначив директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

Загалом за 8 місяців 2018 року Укрзалізниця інвестувала майже 8,5 млрд грн у розвиток своїх основних фондів, зокрема, в модернізацію інфраструктури, придбання та ремонт рухомого складу. Із них майже 2,8 млрд грн спрямовано на матеріали верхньої будови колії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua