Понад 22% українських заробітчан у Польщі хотіли б переїхати до цієї країни


Понад 22% українських заробітчан у Польщі хотіли б переїхати до цієї країни

Понад 22% українських трудових мігрантів у Польщі хотіли б переїхати в цю країну на постійне проживання, і більш ніж 13% не хотіли б назавжди залишатися в Польщі, свідчать дані дослідження “Українці на польському ринку праці: досвід, проблеми і перспективи”, проведеного на замовлення польського агентства працевлаштування іноземців EWL S. A.

Згідно з результатами соцдослідження, представленого в Києві в середу, 26,3% опитаних трудових мігрантів з України готові були б залишитися в Польщі на кілька років, 22,1% респондентів хотіли б переїхати в Польщу на ПМП, 13,7% не хотіли б постійно жити в цій країні, а 37,9% не змогли відповісти.

Разом з тим, кожен другий респондент планує працювати в Польщі від трьох до шести місяців, третина українців мають намір працювати до 3 місяців, 11,7% – від півроку до року і тільки 5,4% планують працювати в Польщі більше 1 року.

При цьому 64% опитаних заявили, що працюють у Польщі за робочою візою, 26,8% – за біометричним паспортом, 4,6% – мають посвідку на проживання.

Серед трудових мігрантів 63,6% становлять чоловіки і лише 36,4% – жінки.

Більше половини (57%) українців виїжджають до Польщі на заробітки у віці від 18 до 35 років, 26,2% – у віці 36-45 років, 15% – у віці 46-55 років, у віці понад 55 років – лише 1,8%.

Серед основних причин, чому українці виїхали на заробітки в Польщу, респонденти називали: низька зарплата в Україні (79,6%), погана політична та економічна ситуація в рідній країні (19,7%), безробіття (16,9%), корупція (14,7%), відсутність відчуття безпеки (8,3%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua