BMW вмонтує в свої авто голосовий асистент


BMW вмонтує в свої авто голосовий асистент

Компанія BMW Group представила власну інтелектуальну систему, яка дозволить взаємодіяти з автомобілями марки за допомогою голосових команд природньою мовою.

Читайте також: BMW виплатить €10 млн штрафу

Смарт-помічник отримав назву BMW Intelligent Personal Assistant. Він з’явиться в машинах BMW вже в березні наступного року; причому асистент зможе спочатку спілкуватися 23 мовами.

Інтелектуальний помічник зможе керувати бортовими системами транспортного засобу, а також надавати потрібну інформацію за запитом водія. Наприклад, автомобіліст зможе за допомогою голосових команд взаємодіяти з навігатором і кліматичною установкою.

Так, фраза «Їдемо додому» активує маршрут до оселі, а фраза «Мені холодно» вкаже бортовому комп’ютеру на необхідність підвищення температури в салоні.

Водій зможе запитувати у асистента відомості про роботу тих чи інших функцій, перевіряти стан агрегатів і довідуватися про можливі проблеми в роботі механічних та електронних вузлів.

Голосовий помічник буде відгукуватися на слова «Hey BMW». Автомобілісти також зможуть дати помічнику персональне ім’я. Йдеться про інтеграцію асистента з продуктами Microsoft Office 365 і Skype for Business.

Більше того, взаємодіяти з асистентом користувачі зможуть через «розумний» динамік вдома або в офісі, а також через смартфон.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування