Panasonic показав будинок майбутнього


Panasonic показав будинок майбутнього

Panasonic в ході IFA 2018 представила своє бачення «розумного» житла майбутнього.

Концепція передбачає використання передових технологій і Інтернету речей.

Читайте також: Panasonic через Brexit переносить свій офіс із Лондона

За задумом Panasonic, «серцем» смарт-житла повинна виступати система голосового управління.

Взаємодіяти з голосовим асистентом користувачі зможуть, наприклад, через інтелектуальний динамік Panasonic GA10. До нього зможуть підключатися найрізноманітніші пристрої – телевізор, музичний центр, кондиціонер, освітлювальні прилади тощо.

Створити розслаблюючу або, скажімо, святкову атмосферу у вітальні майбутнього допоможуть сучасні аудіовізуальні технології, в тому числі нові компактні проекти Space Player, спеціально розроблені для камерних просторів. Ці пристрої кріпляться на шину і легко перетворюють підлогу і стіни за допомогою яскравих світлових проекцій.

Невід’ємним елементом будинку майбутнього, на думку Panasonic, стане високотехнологічна кухня з системою штучного інтелекту, аудіовізуальними технологіями і елементами робототехніки.

Вибирати страви для готування мешканці зможуть через проекцію на кухонному столі. Як тільки користувач зупинить свій вибір на одній із страв, система запустить аналіз продуктів у холодильнику і, якщо чогось бракує, відправить замовлення в найближчий супермаркет.

Інтелектуальний кухонний помічник в покроковому режимі допоможе приготувати страву, а роботизований столик з системою підігріву і голосовим управлінням самостійно доставить їжу в вітальню. Кухонне начиння можна почистити в спеціальній компактній посудомийці з функцією дезінфекції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування