Еко-маркет придбав великого західноукраїнського ритейлера - ЗМІ


Еко-маркет придбав великого західноукраїнського ритейлера - ЗМІ

Еко-маркет придбав роздрібний бізнес торгового дому Avanta Group, до якого входять 43 магазини Колібріс і 15 франчайзингових торгових точок АВС маркет.

Про це розповіли два незалежні джерела на західноукраїнському ринку, пише Retailers.

“Постачальники, які працюють з мережею Колібріс, кажуть про поглинання, що операційний бізнес і торговельні точки перейшли до Еко-маркету”, – повідомило одне з джерел.

При цьому, як повідомив президент Еко-маркету Віктор Повниця, Avanta Group став франчайзі ритейлера.

“Західноукраїнська група буде нашим франчайзі, і всі магазини, які об’єднує Avanta Group, змінять вивіску на Еко-маркет – це 43 торгові точки. Зміна бренду може початися вже в жовтні”, – зазначив він.

За його словами, сторони вели переговори близько року, протягом якого обговорювалося безліч варіантів, починаючи від продажу до передачі в управління роздрібного бізнесу Avanta Group. Повниця додав, що ритейлер спочатку не планував розвиватися по франшизі.

Відзначимо, що Аvanta Group паралельно вела переговори про злиття з VolWest Group, яка розвиває франчайзингові мережі Наш край і Spar.

Сторони чекали дозволу Антимонопольного комітету, починаючи з весни цього року. Ще місяць тому співзасновник VolWest Group Віктор Корсак говорив журналісту Retailers, що дозвіл АМКУ ще не отримано.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua