Власників "єврономерів" не влаштовують нові ставки розмитнення — Мінфін


Власників "єврономерів" не влаштовують нові ставки розмитнення — Мінфін

Прийнятий Верховною Радою у першому читанні варіант законопроекту про зниження вартості розмитнення автомобілей на європейських номерах не в повній мірі задовольняє власників “євроблях”.

Про це заявив заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

“В цілому Кабмін і Мінфін підтримали цей законопроект, але до нього є певні зауваження. Їх потрібно врахувати при його прийнятті у другому читанні. Прийняття в першому читанні її (Ніни Южаніної – Редю) законопроекту до певної міри, зняло напругу. Тепер нам є куди рухатись”, – сказав він.

Верланов уточнив, які питання потребують доопрацювання.

“По-перше, для нас принципово вирішити питання охорони довкілля, який стандарт ми беремо — Євро-3, Євро-4 чи Євро-5. Євро-5 не підходить. Фактично — це семирічні автомобілі. Ми маємо відкотитися до певного стандарту, як мінімум, Євро-4. Але дискусія йде і про Євро-3”, – розповів заступник міністра фінансів.

“По-друге, ставка. Ми маємо вийти на певний компромісний варіант з комітетом та вже сформованою ініціативною групою “Євросила”. Потрібно знайти таке рішення, щоб ці автомобілі були все ж таки розмитнені і введені в легальний обіг”, – заявив заступник Маркарової.

Чиновник анонсував продовження переговорів між зацікавленими сторонами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua