Польща та Україна розробляють ще два залізничні маршрути


Польща та Україна розробляють ще два залізничні маршрути

Польсько-українська робоча група у жовтні проведе у Львові засідання щодо розширення залізничного сполучення між Україною і Польщею.

Про це домовилися міністри інфраструктури України та Польщі Володимир Омелян та Анджей Адамчик під час зустрічі в Польщі, повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Читайте також: Запуск залізничної гілки до аеропорту Бориспіль очікується на початку грудня, – Омелян

Омелян підтвердив, що зараз йде робота над двома проектами: відновлення залізничного сполучення в напрямку Перемишль – Мальховіце – Нижанковичі та початком регулярного пасажирського залізничного сполучення між Львовом та Любліном.

Український міністр відзначив інтенсивність і високу результативність українсько-польського діалогу в 2018 році:

“Ми дуже раді прогресу, якого досягли на рівні профільних міністерств України та Польщі. Пряме залізничне сполучення між Україною і Польщею, засноване в 2016 році, – приклад успішної реалізації українсько-польських проектів”, – зазначив він.

“І на даний момент обидві країни активно працюють над розширенням залізничного сполучення між Україною і Польщею. Я вдячний Польщі за активну позицію в цьому питанні і всебічну підтримку ініціативи”, – додав Омелян.

На думку Адамчика, успішна робота України з провідними європейськими компаніями – це і є практичний вимір європейської інтеграції.

Польський міністр вважає, що розширення залізничного сполучення з Польщею також посприяє інфраструктурній євроінтеграції України.

Подобається подорожувати? Тоді ви знаєте, що без кредитної картки за кордоном важко. Портал Finance.ua підібрав для вас кращі пропозиції по кредитним карткам.

💳 Обрати картку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua