Кабмін почне боротьбу з тіньовою зайнятістю вже в жовтні


Кабмін почне боротьбу з тіньовою зайнятістю вже в жовтні

Кабінет міністрів України в жовтні почне активну боротьбу з тіньовою зайнятістю в країні, про що на засіданні уряду в середу заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Про це він сказав, представляючи проект розпорядження “Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”.

Читайте також: Мінекономрозвитку порахував частку тіньової економіки

За словами прем’єра, розпорядження передбачає місячну роз’яснювальну роботу про те, які штрафи передбачені за неоформлення працівників на підприємстві.

“Через місяць, в жовтні, ми почнемо впроваджувати всі норми, які надані нам законом, для того, щоб захистити права працюючих людей і відновити соціальну справедливість. Ніхто нікому не дав права своєю безвідповідальністю залишати людей без пенсії”, – сказав він.

Глава уряду зазначив, що в Кабмін щодо даної проблеми звертаються як неоформлені працівники, так і роботодавці, які дотримуються всіх норм законодавства щодо працевлаштування.

“Десятки, сотні людей на підприємствах працюють неоформленими, деякі роботодавці забирають у них право на гідну пенсію в майбутньому і на легальну роботу. У нас тисячі звернень від людей, що роботодавці зневажають їх і не збираються оформляти на роботу офіційно. У нас є звернення легальних роботодавців, що це явище є неприпустимим”, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua