У Раді обговорять з МВФ новий податок для бізнесу


У Раді обговорять з МВФ новий податок для бізнесу

Представники Міжнародного валютного фонду хочуть ухвалення в Україні закону про податок на виведений капітал з урахуванням їхніх вимог.

Це випливає з виступу на засіданні “круглого столу” голови комітету Верховної Ради з податкової і митної політики Ніни Южаніної.

Читайте також: Бізнес став вкладати в свій розвиток – Держстат

За її словами, 10 вересня у комітеті запланована зустріч з представниками Фонду, де буде обговорюватися це питання.

“Я отримала пропозицію зустрітися в комітеті з представниками МВФ 10 вересня щодо НнВК, до цього часу вони проведуть більш широку дискусію з Мінфіном”, – сказала Н.Южаніна.

Вона повідомила, що має намір запропонувати включити законопроект про податок на виведений капітал до порядку денного Верховної Ради у вересні.

“У вересні потрібно виносити законопроект про податок на виведений капітал на голосування в першому читанні, відразу після переговорів з Міжнародним валютним фондом”, – сказала голова податкового комітету ВР.

Президент Петро Порошенко вніс у Раду законопроект про податок на виведений капітал з урахуванням пропозицій відповідних бюджетних компенсації в липні 2018 р. НнВК покликаний замінити чинний податок на прибуток. Передбачається, що його ухвалення дозволить прискорити зростання економіки України до 7-8% на рік з нинішніх 2-3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua