Введення житла в Україні в I півріччі скоротилося на 28% - Держстат


Введення житла в Україні в I півріччі скоротилося на 28% - Держстат

Введення в експлуатацію житла в Україні за підсумками січня-червня 2018 року скоротилося на 27,8% порівняно з аналогічним періодом 2017 року – до 3 млн 456,7 тис. кв. м.

Як повідомила Державна служба статистики (Держстат), показники наведено без урахування тимчасово окупованої території Криму і Севастополя та частини тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.

Згідно з повідомленням, у містах за два квартали введено в експлуатацію 2 млн 70,1 тис. кв. м житла (63,5% загального обсягу), у сільській місцевості – 1 млн 191,4 тис. кв. м. При цьому 51,7% загального обсягу житла введено в одноквартирних будинках, 48,2% – у будинках із двома і більше квартирами, 0,1% – у гуртожитках.

В цілому за звітний період в експлуатацію введено 37,3 тис. квартир, при цьому в містах – 27,1 тис. квартир, у селах – 10,2 тис. квартир.

Середня площа квартир склала 87,5 кв. м, при цьому середня площа квартир у міських населених пунктах – 76,3 кв. м, у сільській місцевості – 117,3 кв. м.

У Києві та області, а також у Львівській області за підсумками першого півріччя 2018 року введено в експлуатацію 41,5% загального обсягу житла, зокрема, у Києві – 334 тис. кв. м (10,2%).

Згідно із статистичними даними, зростання обсягу введення житла зафіксоване тільки у п’яти областях України. При цьому найбільше зниження відбулося в Києві – на 64,3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua